Бета - Најмногу нови вести на една тема во последниве 24 часа

ЗАЕВ СО СМС ДО ЧЛЕНСТВОТО ПОВИКАЛ НА ОБЕДИНУВАЊЕ Meдиумите објавуваат СМС порака за која тврдат дека премиерот Зоран Заев ја пратил до сопартијците и повикува ...
сите 6 | | | веќе видена

Највисоката инфраструктурна инвестиција во изминатите 50 години, автопатот Кичево - Охрид започна да се гради во 2014 година. Со инвестиција од 375 милиони ...
сите 3 | | | веќе видена

Како компанија, ние веќе ја почнавме енергетската трансформација-конкретно во РЕК Осломеј. Како што може да се види, во тек е изградбата на нашата сопствена ...
сите 24 | | | веќе видена