Бета - Најмногу нови вести на една тема во последниве 20 часа

Помина речиси цела недела, а Зоран Заев и Вице Заев молчат и не кажуваат што разговарале со обвинетата Катица Јанева и со веќе осудениот Милески-Кичевскиот. ...
сите 6 | | | веќе видена

Охрид, 21. февруари 2020 (ИНПРЕС) – По повод празникот „Св. свештеномаченик Харалампиј“ в недела, на 23-ти февруари ќе се служи света архиерејска литургија во ...
сите 4 | | | веќе видена